قیمت طلا با افت اندکی روبرو شد/ قیمت به زیر ۱۳۵۰ دلار در هر اونس بازگشت
۱۳۹۵-۰۴-۱۴
نشان استاندارد مصنوعات طلا آرامش و شفافیت را به دنبال دارد
۱۳۹۵-۰۴-۱۶

هوشنگ شیشه بران رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان در گفتگو با سایت طلا، با بیان این مطلب گفت: دهمین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، سنگهای قیمتی، ماشین آلات و صنایع وابسته، ۲۹ تیر الی یکم مردادماه در شهر اصفهان پایتخت طلایی ایران برگزار خواهد شد.

وی افزود: این نمایشگاه در ۴ سالن و به مساحت ۹ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و با مشارکت ۱۱۰ شرکت بزرگ داخلی و ۱۷ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، امارات متحده عربی و ترکیه آغاز به کار خواهد نمود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان افزایش فضای نمایشگاهی و رشد سطح کیفی آن را از خصوصیات نمایشگاه امسال برشمرد و خاطرنشان کرد: امیدواریم این نمایشگاه محفلی برای همراهان مسیر سخت اما خوش آینده اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل باشد و سعی داریم در نمایشگاه امسال با دعوت از رؤسای اتحادیه های سراسر کشور به طرح مسائل و مشکلات صنفی پرداخته و  آنان را درآینده ای نزدیک ان شاءالله حل کنیم.

شیشه بران تبادل تکنولوژی با کشورهای خارجی را در این نمایشگاه بسیار حائز اهمیت عنوان کرد و گفت: امیدواریم در این نمایشگاه به استانداردهای جهانی دست پیدا کرده و در ارائه محصولات طلا و جواهر به مسیری سهل و ساده برای تولید و صادرات دست یابیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *