حضور گسترده جامعه ی بزرگ اصناف و بازاریان در راهپیمایی روز قدس

کاهش شوک ناشی از برگزیت موجب افت قیمت جهانی طلا شد
۱۳۹۵-۰۴-۰۹
قیمت طلا بار دیگر به سطح ۱۳۳۰ دلاری رسید
۱۳۹۵-۰۴-۱۰
نمایش همه

به گزارش سایت طلا، همزمان با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، جامعه اصناف و بازاریان همراه با دیگر گروههای مردمی با حضور در راهپیمایی روز قدس بر آرمانهای امام و انقلاب تأکید خواهند کرد.

“حمید پویا” فرمانده حوزه بسیج اصناف شهید صفار هرندی در گفتگو با سایت طلا، ضمن اعلام حضور بازاریان، اصناف و بسیجیان در راهپیمایی گرامیداشت روز قدس گفت: بازاریان همگام با دیگر آحاد ملت ایران باحضور در راهپیمایی به نمایش وفاداری به آرمان های امام و انقلاب پرداخته و مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی خواهند زد.

وی در مورد اهمیت حضور در این راهپیمایی گفت: همانطور که امام راحلمان فرمودند؛ روز قدس روز حیات اسلام است و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، و ما باحضور در این راهپیمایی در کنار جبهه مستضعفین در مقابله با مستکبرین فریاد مرگ بر اسرائیل سر خواهیم داد.

فرمانده حوزه بسیج اصناف شهید صفار هرندی با اشاره به بیداری اسلامی در جهان اسلام، نقش رژیم صهیونیستی را در توطئه ی جنگهای منطقه ای و ظهور گروهکهای تروریستی مهم دانست و ریشه همه جنایات تکفری ها و داعش در سوریه و عراق را نشأت گرفته از نقشه صهیونیستی برشمرد.

پویا اعلام کرد فردا جمعه ۱۱ تیرماه اصناف و بازاریان تهران در یک حرکت هماهنگ با حضور در

ضلع شمال شرقی میدان فردوسی در ساعت ۹ صبح، به همراه عموم بسیجیان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد تا با اعلام پایبندی با آرمانهای انقلاب، حمایت خود را از رهنمودها و فرمایشات مقام عظمای ولایت، حضرت آیه الله خامنه ای اعلام دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *