قیمت طلا در کوتاه مدت در محدوده ۳۹ دلاری در نوسان خواهد بود
۱۳۹۴-۱۱-۰۲
۴ عامل که مانع از افزایش بیشتر قیمت طلا می شوند
۱۳۹۴-۱۱-۰۳
نمایش همه

طراحی و ساخت دستبند چرم، دستبند فانتزی و دستبند طلا

دستبندچرم-اسم لاتین"حامد"نقره

به دنبال بهترین هدیه و کادو برای عزیزتان هستید و سردرگم شده اید؟! ما در گالری زرفام پیشنهاد ویژه ای برای شما داریم، کادوی خود را امسال از گالری زرفام تهیه کنید! کادوی پیشنهادی ما دستبند چرم، دستبند فانتزی، پلاک اسم و سایر محصولات ما از جنس طلا یا نقره، استیل، برنج و مس می باشد.

طراحی و ساخت دستبند چرم، دستبند فانتزی و دستبند طلا دستبند چرم طراحی و ساخت دستبند چرم، دستبند فانتزی و دستبند طلا Leather Bracelets S08 4

همه ما به دنبال زیبایی هستیم و در پی آن به دنبال یافتن و تهیه آن چه که ما را از دیگران متمایز کند، طلا و جواهر از دیرباز از ابزار اصلی زیبایی و تمایز برای اشخاص بوده است، در این بین، انواع محصولات تزئینی و فانتزی ساخته شده با طلا و دیگر موارد چون نقره، استیل، برنج و مس همچون دستبند چرم و دستبند فانتزی، جایگاه ویژه ای در بین اشخاص مختلف، به خصوص دختران و پسران (نوجوانان و جوانان) پیدا کرده است.

گالری زرفام، به عنوان مرکز طراحی و ساخت دستبند چرم، دستبند فانتزی، پلاک اسم فارسی، پلاک اسم لاتین، گردنبند و آویز فانتزی، گوشواره فانتزی، انگشتر فانتزی و… فعالیت می نماید. در طراحی و ساخت دستبند چرم و سایر محصولات، شما قابلیت انتخاب بین طلا، نقره، استیل، برنج و مس را دارید. اگر به دنبال بهترین هدیه برای مناسبت هایی همچون هدیه تولد، هدیه ولنتاین و مناسبت های دیگر هستید ما دستبند چرم، دستبند فانتزی، پلاک اسم فارسی، پلاک اسم لاتین، گردنبند و آویز فانتزی، گوشواره فانتزی، انگشتر فانتزی و… را به شما پیشنهاد می کنیم. هر آن چه شما بخواهید برای شما طراحی و ساخته می شود، سفارش شما می تواند دستبند چرم طلا باشد یا دسبتند چرم نقره، دستبند چرم استیل، برنج، مس و یا هر نوع دستبند چرم فانتزی دیگری و یا از سبد دیگر محصولات ما شامل پلاک اسم فارسی، پلاک اسم لاتین، گردنبند و آویز فانتزی، گوشواره فانتزی، انگشتر فانتزی و… باشد.

به فکر سفارش هستید یا نیاز به مشاوره دارید؟! برای تهیه زیورآلات تزئینی و فانتزی، از طراحی تا ساخت، گالری زرفام در کنار شماست، قیمت مناسب و کیفیت عالی در کنار طراحی کار بر اساس نظر و خواست مشتری از ویژگی های ما می باشد. خلاصه بگوییم ما بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم! بر همین اساس از شما دعوت می کنیم لطفاً نمونه کارهای ما را مشاهده نموده و جهت سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید.

مشاهده آلبوم دستبندهای چرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *