باز هم دلار و سکه خبرساز شد
۱۳۹۷-۰۵-۰۱
دود مفاسد اقتصادی و رانت سکه و ارز به چشم تولید رفت
۱۳۹۷-۰۵-۰۱

بازار امروز سکه متلاطم‌تر از ارز بود و بر خلاف سکون هفته پیش امروز هم مانند سه روز گذشته رشدهای قابل توجهی را به ثبت رساند.

به گزارش صبحانه،قیمت‌های سکه امروز رشد متوسط ۱۱۰ هزار تومانی را تجربه کرد و به همان نسبت سکه‌های کوچکتر هم رشدهای قابل ذکری را به خود دیدند.
بر همین اساس امروز سکه امامی نسبت به قیمت دیشب ۱۱۵ هزار تومان رشد داشت و با اختلاف ۷۷ هزار تومانی نسبت به بازار صبح با قیمت ۳۲۷۸۵۰۰ تومان به فروش رسید.
سکه بهار آزادی نیز با رشد ۹۵ هزار تومانی نسبت به بازار دیشب و رشد ۳۰ هزار تومانی نسبت به صبح با رقم ۳۰۳۰۰۰۰ تومان معامله شد.
نیم سکه رشدی ۷۰ هزار تومانی را ثبت کرد و ۳۵ هزار تومان قیمتش با صبح اختلاف پیدا کرد، به صورتی که در بازار عصر با مبلغ ۱۵۹۳۰۰۰ تومان دست به دست شد.
ربع سکه نیز از قافله عقب نبود و با رشدی ۵۵ هزار توامنی نسبت به دیشب به قیمت ۸۱۲۰۰۰ تومان رسید.
سکه گرمی هم هر چند اندک ولی ۸ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به دیشب و ۶ هزار تومان نسبت به صبح را به خود دید و در بازار عصر با رقم ۴۳۴۰۰۰ تومان قیمت گذاری شد.
در نهایت در مورد طلای ۱۸ عیار هم بازار رشد ۱۳۵۰۰ تومانی را در تابلو ها ثبت کرد و هر گرم طلای ۱۸ عیار با قیمت ۲۶۵۷۳۰ تومان به فروش رسید.

در بازار ارز البته تلاطم خیلی کمتر بود و تمام ارز های مطرح نهایتا ۳۰۰ تومان افزایش قیمت را تجربه کردند.
در بازار غیر رسمی دلار با رشد ۲۹۰ تومانی نسبت به دیشب و البته کاهش ۱۰۰ تومانی نسبت به صبح با رقم ۸۷۷۰ معامله شد.
یورو و پوند هم که افزایش های حدود ۳۵۰ تومانی را در صبح ثبت کرده بودند، در بازار عصر ۱۰۰ تومان افت قیمت پیدا کردند و با رقم های ۱۰۳۹۰ و ۱۱۶۵۰ دست به دست شدند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *