در صورت کاهش قیمت به ۱۰۴۵ دلار ذخایر طلای خود را بفروشید

داستان حلقه های نامزدی از دیروز تا امروز
۱۳۹۴-۰۹-۲۷
تاثیر منفی کاهش قیمت طلا به زیر ۱۰۰۰ دلار بر شرکتهای معدنی جهان
۱۳۹۴-۰۹-۲۸
نمایش همه

تحلیلگران اقتصادی به سرمایه گذاران بین المللی توصیه می کنند که اگر قیمت جهانی طلا در کوتاه مدت به کمتر از ۱۰۴۵ دلار در هر اونس رسید، ذخایر طلای خود را بفروشید.

به گزارش سایت طلا به نقل از پایگاه اینترنتی بیزینس لاین، در شرایطی که تصمیم اخیر فدرال رزرو آمریکا برای افزایش نرخ بهره فشار زیادی را بر قیمت جهانی طلا وارد کرده و موجب تقویت ارزش دلار شده، تحلیلگران اقتصادی به سرمایه گذاران توصیه می کنند که بهترین زمان برای فروش ذخایر طلا وقتی است که قیمت در مسیر نزولی قرار گرفته و به سوی ۱۰۴۵ دلار در هر اونس در حرکت است.

بر اساس این گزارش در حالی که قیمت طلا پیش از اعلام تصمیم فدرال رزرو آمریکا در سطح ۱۰۶۵ تا ۱۰۸۰ دلاری تثبیت شده بود ولی پس از اعلام افزایش نرخ بهره فدرال رزرو قیمت طلا تا سطح ۱۰۴۶ دلار در هر اونس کاهش یافت ولی بار دیگر امروز جمعه تا ۱۰۵۵ دلار افزایش یافته است.

تحلیلگران اقتصادی بر این باورند که سطح حمایتی قیمت طلا در روزهای آینده ۱۰۴۰ دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت تا ۱۰۲۰ دلار نیز کاهش خواهد یافت و حتی احتمال کاهش بیشتر قیمت تا ۹۷۵ دلار نیز وجود دارد.

سطح مقاومتی قیمت طلا نیز در کوتاه مدت ابتدا ۱۰۶۵ دلار خواهد بود و اگر این سطح شکسته شود قیمت طلا تا ۱۰۸۵ دلار در هر اونس افزایش خواهد یافت.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *