عبور سکه از مرز دو و نیم میلیون تومان/ ادامه روند صعودی قیمت طلا

قیمت انواع سکه افزایش یافت/طرح جدید: ۲ میلیون و ۵۲۷ هزار تومان
۱۳۹۷-۰۳-۳۰
قیمت سکه در بازار امروز
۱۳۹۷-۰۳-۳۰

عضو هیات رئیسه­ اتحادیه طلا و جواهر افزایش مجدد قیمت سکه در بازار را اتفاق جدیدی ندانست و گفت: بازار طلا و سکه در بین مردم از جذابیت بالایی برخوردار است.

محمد کشتی آرای، در این رابطه در گفت و گو با بورس نیوز، گفت: سرمایه و نقدینگی سرگردان در اقتصاد تمایل به جذب در بازارهای فرعی همچون دلار، سکه و مسکن را داشته و طی برخی تصمیمات دولتی این نقدینگی به سمت بازار سرمایه نیز راه یافت اما باردیگر جذابیت بازار طلا توانست در این برهه رخ نمایی کند.
وی با اشاره به نوسانات ارزی و ارزیابی وضعیت بازار بین الملل طلا تصریح کرد: وجود ریسک های کلان در بازار سرمایه باعث جذب نقدینگی به سمت بازارهایی همچون طلا و سکه شده چراکه قیمت طلا و سکه همواره تحت تاثیر عوامل بیرونی و قیمت های جهانی قرار می گیرد.
به گزارش بورس نیوز، امروز هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید در بازار تهران با قیمت دومیلیون و ۵۵۱ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸عیار با قیمت ۲۲۰ هزار تومان فروخته شد.همچنین، هر قطعه نیم‌بهار آزادی امروز شاهد افزایش قیمت بود به‌نحوی که در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی یک میلیون و ۲۴۵  هزار تومان، ربع‌سکه ۶۹۵ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۳۹۵ هزار تومان فروخته می‌شد.
عبور سکه از مرز دو و نیم میلیون تومان/ ادامه روند صعودی قیمت طلا V8XxpJeAo9hYQAAAABJRU5ErkJgggA

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *