احتمال تقاضای کاذب برای ورق گرم B در تالار نقره ای/ دلیل عرضه فولاد به نرخ کمتر از ارزش ذاتی صادراتی
۱۳۹۷-۰۵-۰۲
سکه ۷۰۰هزار تومان حباب دارد
۱۳۹۷-۰۵-۰۲

قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۲۲ دلار و ۸۲ سنت رسید.

قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۵/۰۲  قیمت جهانی طلا امروز ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ 332941949781444

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، در حالی که به دلیل احتمال ادامه روند افزایش نرخ بهره، ارزش دلار تقویت شده و بازدهی اوراق خزانه داری آمریکا افزایش یافته است، قیمت طلا امروز با کاهش مواجه بود.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با ۰.۱ درصد کاهش به ۱۲۲۲ دلار و ۸۲ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا برای تحویل در ماه اوت هم امروز با ۰.۲ درصد کاهش به ۱۲۲۲ دلار و ۹۰ سنت رسید.

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای معتبر جهانی امروز در رقم ۹۴.۶۴۱ ثابت بود.

در حالی که انتظار می رود فدرال رزرو، به رغم انتقادات ترامپ روند افزایش نرخ بهره را افزایش دهد، سوددهی اوراق قرضه ۱۰ ساله خزانه داری امریکا دیروز به بالاترین رقم خود در طی ۵ هفته گذشته رسید.

به دنبال انتشار گزارش هایی مبنی بر اینکه بانک مرکزی ژاپن در حال بحث بر سر اقداماتی برای کاهش سیاست های محرک پولی خود است، ارزش ین در برابر دلار به بالاترین رقم خود در طی ۲ هفته گذشته رسید و میزان سوددهی اوراق قرضه ۱۰ ساله دولت ژاپن نیز به بالاترین رقم در طی ۶ ماه گذشته رسید.

ایران دیروز توئیت هشدار آمیز ترامپ مبنی بر اینکه تهران در صورت تهدید آمریکا ممکن است با تبعات شدیدی مواجه شود را رد کرد.

حجم دارایی های اس پی دی آر گلد تراست، بزرگترین صندوق سرمایه گذاری در بازار طلا روز دوشنبه با ۰.۵۵ درصد افزایش به ۸۰۲.۵۵ تن رسید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *