حرکت سینوسی بازار سکه در ۸۳ روز + جدول و نمودار
۱۳۹۷-۰۴-۲۳
حرکت سینوسی بازار سکه در ۸۳ روز/سکه یک‌روزه ۱۰۰هزار تومان گران شد
۱۳۹۷-۰۴-۲۳

نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که حدود ۵۰ درصد مردم استرالیا اصلا به طلا به عنوان یک سرمایه گذاری فکر نکرده اند.

نتایج جالب یک نظرسنجی درباره مردم استرالیا  نتایج جالب یک نظرسنجی درباره مردم استرالیا 186606530100107

 

به گزارش کیتکو نیوز، در شرایطی که تقاضای جهانی برای سرمایه گذاری در بازار  طلا به شدت رو به افزایش است، نتایج نظرسنجی موسسه ای بی سی بولیون نشان می دهد که ۵۰ درصد مردم استرالیا هرگز به سرمایه گذاری در بازار طلا فکر نکرده اند.

بر اساس این گزارش موسسه ای بی سی بولیون اعلام کرد: می خواستیم به این مساله پی ببریم که چه موانع جدی وجود دارد که استرالیایی ها حاضر به نگهداری طلا در سبد سرمایه گذاری خود نیستند. نتایج تحقیقات و نظرسنجی ما نشان می دهد که ۴۵ درصد استرالیایی ها اصلا به سرمایه گذاری در طلا فکر نکرده اند.

بیش از ۱۲.۶ درصد استرالیایی ها نیز اعلام کرده اند که نمی دانند چگونه در بازار طلا سرمایه گذاری کنند. ۶.۸ درصد مردم نیز اعلام کرده اند که قیمت طلا به شدت پرنوسان است.

به نظر می رسد علت اصلی آنکه ۴۵ درصد شهروندان استرالیایی از طلا به عنوان یک مکان مطمئن سرمایه گذاری چشم پوشی کرده اند این است که علم و دانش کافی برای اتخاذ راهبرد مالی ندارند.

طلا بی شک یک مکان امن سرمایه گذاری برای حفظ ارزش دارایی و سرمایه در برابر نرخ تورم و تنش های سیاسی و اقتصادی در عرصه بین المللی است.

یکی از دلایل دیگری که موجب شده مردم استرالیا تمایلی برای سرمایه گذاری در بازار طلا نداشته باشند، رشد فزاینده قیمت مسکن و مستغلات بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *