پاسخ بانک مرکزی به درخواست نماینده مجلس درباره خرید ۳۸ هزارسکه

افزایش وجه تضمین اولیه قراردادهای آتی سکه طلا و زعفران
۱۳۹۷-۰۴-۱۰
عرضه حواله های پیش فروش سکه در بورس اجرایی نشد
۱۳۹۷-۰۴-۱۰
نمایش همه

بانک مرکزی درباره شایعه روزهای اخیر مبنی بر خرید ۳۸ هزار سکه بهار آزادی توسط همسر نماینده مردم تهران و درخواست وی برای شفاف سازی ، توضیح داد.

پاسخ بانک مرکزی به درخواست نماینده مجلس درباره خرید ۳۸ هزارسکه  پاسخ بانک مرکزی به درخواست نماینده مجلس درباره خرید ۳۸ هزارسکه 919671123226483

 

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، در پی انتشار مطلبی مبنی براینکه همسر فاطمه حسینی نماینده مجلس اقدام به پیش خرید ۳۸ هزار سکه کرده، وی ضمن تکذیب این موضوع ، از بانک مرکزی خواست تا در صورت وجود اسنادی مبنی بر صحت شایعه ، اقدام به انتشار در رسانه ها کند.

با این رویداد ، محمود احمدی دبیر کل بانک مرکزی هم به نامه این نماینده پاسخ داده و اعلام کرد: برابر بررسی انجام شده نام حضرتعالی و سایر بستگان که در این نامه از آنها اسم برده شده، در ردیف کسانی که سکه پیش خرید کرده اند، وجود ندارد.ضمن اینکه شما و وابستگان هم مانند سایر مردم از امکان و حق شرکت در این پیش فروش برخوردار بوده اید.

امیدوارم به فضل و عنایت الهی فضای هم دلی و همکاری جایگزین برخی بی اخلاقی ها و اتهام زنی ها شده و اوقات ارزشمندی که از مردم و مسئولین صرف اخبار غیر واقعی و تکذیب آنها می شود، به حل مشکلات و بهبود امور اختصاص یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *