پژمانفر: مدیریت بازار سکه از بانک مرکزی به سازمان بورس منتقل می‌شود

بالا و پایین قیمت‌ها در بازار/ سکه ۲.۹۱۵.۰۰۰ تومان شد
۱۳۹۷-۰۴-۱۰
سکه طرح جدید ۴۸۰۰۰تومان گران شد/نرخ: دو میلیون و ۹۱۶ هزار تومان
۱۳۹۷-۰۴-۱۰

با اشاره به طرح دوفوریتی واگذاری سکه به صورت نامحدود،

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح دوفوریتی واگذاری سکه به صورت نامحدود در مجلس عنوان کرد: تلاش شده مساله مدیریت بازار سکه با توجه به عدم تخصص کافی از سوی بانک مرکزی، این مسئولیت از این نهاد اخذ و به سازمان بورس واگذار شود شود.
پژمانفر: مدیریت بازار سکه از بانک مرکزی به سازمان بورس منتقل می‌شود  پژمانفر: مدیریت بازار سکه از بانک مرکزی به سازمان بورس منتقل می‌شود 994993387411038

حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: هنوز این طرح مصوب نشده ولی در عین حال مهم‌ترین مساله این است که ما نسبت به موضوعاتی مانند سکه و ارز، نباید تصمیمات غیرقابل پیش بینی اتخاذ کنیم.

وی ادامه داد: اگر ما بخواهیم به افراد دارنده پول‌های سرگردانی که در داخل و خارج از کشور وجود دارد، اجازه دهیم سرمایه خود را به سکه تبدیل کنند و عموما تعدادی از جریانات سوءاستفاده‌گر هم بخواهند این سرمایه را از کشور خارج کنند، این شرایط به نفع جریان اقتصاد کشور نیست.

پژمانفر اضافه کرد: به همین جهت در مجلس نیز ما نسبت به این موضوع برنامه‌ریزی کرده‌ایم و تلاش شده مساله مدیریت بازار سکه با توجه به عدم تخصص کافی از سوی بانک مرکزی، این مسئولیت از این نهاد اخذ و به سازمان بورس و اوراق بهادار واگذار شود تا این سازمان با مدیریت خوبی آن را پیگیری کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *